Ernesto dieta

Yra prirašyta krūva straipsnių, kaip laikytis dietos arba kokia dieta yra geriausia / sveikiausia / saugiausia / veiksmingiausia būtent Jums. Nesu aš dietų maniakas, bet taip gavosi, kad teko laikytis paprastos dietos (pavadinkime ją “Ernesto dieta”).

Dieta yra labai paprasta, tėra tik keli punktai. Jinai man padėjo numesti 5-7 kg (jei tiksliai – nuo 87 kg iki 82 arba 80 kg (priklauso nuo svarstyklių)). Taigi, Ernesto dieta:

  • Nevalgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei rūkytų mėsos gaminių – dešrų, kumpių ir pan. Šitas man buvo skaudžiausia, bet teko priimti… Geriau pusryčiams suvalgyti kokį jogurtą ar košės.
  • Nueinate į parduotuvę ir pasižiūrite, kokiems vaisiams yra akcija (apelsinams, obuoliams, abrikosiams ir pan.) ir nusiperkate vaisių su akcija. Tai bus jums pusryčiams (nepamiršti pasiimti į darbą).
  • Negerti kavos/arbatos su cukrumi. Kokias dvi savaites kavos ir arbatos bus šlykštaus skonio, bet po dviejų savaičių pradėsite pastebėti, kad skirtingos kavos/arbatos turi skirtingą skonį. Ir jos pasidarys skanios. Pradėkite gerti žaliąją arbatą (be cukraus).
  • Mažiau gerti alkoholio – alaus, vyno, sidro. Ir sveikiau, ir savijauta tikrai bus geresnė.
  • Pasidaryti salotų be majonezo, grietinės ir pan. Geriau naudokite alyvuogių aliejų. Čia bus vakarienė. Ir apskritai – privengti majonezo ir riebios grietinės.
  • Nešlemšti traškučių, saldainių ir pan. dalykų kiekviena proga.
  • Stengtis truputį mažiau valgyti kiaulienos. Vietoje jos – žuvis, vištiena.

Tai nereiškia, kad nereikia gerti alaus, misti vien vaisiais ir salotomis. Tiesiog truputį atidžiau prisižiūrėti, ką valgai ir viskas bus gerai.
Aišku, jei dietą suderintum dar ir su pabėgiojimu vakarais, tai rezultatas turėtų gautis visai neblogas. Sėkmės visiems! 🙂

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *