Jūs esate

Pirkau bilietus į krepšinio rungtynes

Praeitą savaitę nusipirkau sau ir 4-iems draugams bilietus į šiandienos Kauno "Žalgirio" vs. Utenos "Juventus" rungtynes (LKL čempionatas). Tad iš viso pirkau 5-is bilietus :)

Labai džiaugiuosi, kad bilietai į krepšinio rungtynes studentams ir moksleiviams yra pigesni - su 75 proc. nuolaida. Jėga ;) Šiaip bilietas kainuoja 15 litų, tad, jei manęs matematika neapgauna, jis turėtų kainuoti 3,75 LTL. Bet kur tau!

Vienas bilietas kainavo net 6 LTL. Skaičiavau, skaičiavau - nugi niekaip su 75 proc. nuolaida nesigauna 6 LTL. Per pačias rungtynes pasižiūrėjau: ogi bilieto kaina - 3 LTL, dar 3 LTL yra komisinis mokestis. Tai ir gaunasi 6 litai už bilietą :)

Bet nieko sau biznis: suplojau 15 litų už bilietus, 15 litų komisinį mokestį už tuos pačius bilietus. Nice :)

Įdomu, kodėl mokestis taikomas ne visiems perkamiems bilietams, o kiekvienam atskirai? Tik nereikia pasakų apie bilietų sistemos aptarnavimo sąnaudas, išlaidas darbuotojams, spausdinimo išlaidas ir t.t. ir pan. :D Spėju, kad su tokia kainodara šios investicijos jau seniai atsipirkusios :)

Komentarai

oh well visi tai daro :) Tik seniau respectux buvo tiems kurie to akivaizdžiai nerodė. Bilietų pasaulis - kiek parašyta tiek ir moki.
Dabar ir tiketa padarė. Rodo visą sumą, o ne kaina + aptarnavimo + arenos mokesčiai. Ir nesvarbu ar bilietą pirktum internetu, ar kasoje tampytum nervus kasininkei :)

Ir tada retorinis klausimas, kam bankams imti el. pinigų pervedimo mokestį, ypač mokėjimo gavimo? Jiems dar sistema neatsipirko? :>

Geras pastebėjimas dėl tų bankų. Pinigai, pinigai... :)

Aš tai laukiu kada mano mieste bus futbolas gero lygio. ;D

Komentuoti