Jūs esate

Kauno viešasis transportas: padėtis prastėja...

Stovėjau kartą stotelėje ir pusę valandos laukiau bent vieno iš pro mane važiuojančių troleibusų. Na, po pusės valandos atvažiavo. Tvarkaraščiai perdaryti remiantis kažkokiu mistiniu principu: reikia laukti 10 - 15 min. kol atvažiuoja troleibusas.  Kai atvažiuoja troleibusas, daugybė jo laukiančių žmonių susigrūda ir važiuoja kaip silkės statinėje. Kas čia per nesąmonės?.. Ir dar žada, jog iš Kauno troleibusų reikia atleisti 80 darbuotojų (40 vairuotojų ir 40mt administracijos darbuotojų). Krizė... Stovėjau stotelėje sekmadienį. Autobusų grafikas: 9 min ir 51-ą min :) Jėga, a? O ką daryti tuo tarpu? Apie kokius troleibusus aš šneku? Apie 7-ą ir 11-ą. Pabandykite pastovėti Kauno pilyje į Vilijampolės pusę - suprasit.

Komentarai

pff, tau 10-15 min laukti daug?:) o tokioj situacijoj kaip sekmadienį eičiau į iki skaityt žurnalų. aš taip darau, kai ko nors laukiu ir šalia būna parduotuvė, sandra žino:D šiaip lb gerai nešiotis knygą.

Vilniuj irgi jaučiasi, kad sausakimšesni trulai, bet grafikas normalus dar, nesijaučia, kad apmažėjo.

Atsibosta. Stovi stotelėje, grafikai nesuderinti. Per tą laiką prisikaupia daug žmonių, tad visi grūdasi. O autobusai kažkaip vienas po kito atvažiuoja. Tad pirmas - pilnas, kiti - pustuščiai :)
Dalia, dėkui už patarimą ;) Pravers - nes taip man būna per pusę miesto važiuojant namo iš universiteto :]

Seniau tikrai geriau buvo, praktiškai atėjai pora minučių palaukei ir jau važiuoji. :) O 15 min jau daugoka, reikia perplanuoti savo laiką... :(

Situacija su transportu nekokia ir Vilniuje. Nekalbėsim apie tai kad autobusų kokybė baisi: seni, nepritaikyti Lietuvai, nepatogūs, amžinai perpildyti (o juk po tarybinių laikų pusė Lietuvos gyvena užsienyje, tai kas gi pagerėjo?). KOntrolieriai nekultūringi, chamiški, ir net gestapiški, moko kaip gyventi ir kaip elgtis. Transporto vadovybei nė motais kad mes jau 20 metų negyvename TSRS. Autobusų vairuotojai retas kuris moka deramai lietuviškai, o ką ir besakyti apie apie tą jo leksikoną! Autobusų stotelės baisios, nerėtai tai vien tik kuolas žemėje, nei stogo, nei suolelio. Su suoleliais Lietuvoj aplamai bėda, kaip ir su atsinešimu į paparstą žmogų, bet tai atskira tema. Autobusuose ir troleibusuose pranešimai apie stoteles, apie būtinus įsigyti bilietėlius labai garsūs ir nekokybiški, o dabar prisidėjo dar ir auklėjamasis ciklas apie tai kaip reikia elgtis, paduoti ranką pagyvenusiam žmogui, kaip reikia sėstis arba laikytis - vienu žodžiu, ramybės važiuojančiam nėra. Daug tuštybės, mažai tikro rūpinimosi keleiviu.

su autobusiais tas pats. pvz is silainiu arba i juos is centro buna dazniausia tokia situacija: is viso tinka kokie 3-4 autobusai. visi jie pravaziuoja per kokias 5 minutes, ir sekancio reik laukt minimum pusvalandi. apie savaitgalius is vis nesneku. atvaziuoja karta per 2 valandas, ir tai arba veluoja arba skuba, ir aisku atvaziuoja visi vienu metu.

Sveiki,

Norėjau paklausti, kaip nuo Savanorių pr. galima nuvykti iki Nemuno g-vės :).

@vytuliuke
Visiem kartu smagiau važiuot :)

Sveika ;)
Tavo vietoje sėsčiau į bet kurį troleibusą (pavyzdžiui, 11-ą), važiuojantį į stotelę Laisvės alėja. Tada išlipčiau šioje stotelėje, ir nueičiau - Nemuno gatvė visai netoli.
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&q=Nemuno+gatv%C4%97,+Ka... <- stotelė Laisvės alėja yra Šventos Gertrūdos gatvėje :)
Sėkmės ;)

Labai, ačiū :). Aš ją radau ;).

Prašom :)
Sėkmės ;)

Komentuoti