Jūs esate

"Kaip reklamuoti prekes" arba "Reklama visiškiems durneliams"

Vakar vakare atsitiktinai žiūrėjau televizorių po 23h :) Šiaip taip ilgai prie televizoriaus nebūnu, bet vakar rodė gerą animaciją per televizorių, tad pasedėjau ilgiau :) Lietuvoje priimtas įstatymas, kad alkoholį galima reklamuoti tik po 23h per televizorių. Tad jis ir yra reklamuojamas vakare. Tačiau man kilo klausimas: negi reklamos kūrėjai žiūrovus laiko tiek durnais, kad tą pačią reklamą reikia po du kartus rodyti vienoje reklaminėje pertraukėlėje? Jeigu kas žinote - atsakykite prašau :) Kažkur skaičiau, kad pagrindinis reklamos  tiklas yra padaryti taip, kad nuo konkretaus produkto reklamos jau bloga būtų - tada vartotojai tikrai įsimins tą produktą. Tačiau mano bukoje galvoje atsitinka priešingai. Kai per vieną reklaminį intarpą tą pačią reklamą pamatau du kartus man susidaro įspūdis, kad reklamos kūrėjai mane visišku durneliu laiko, nes mano, kad aš reklamos iš vieno karto įsiminti nesugebu. Tad, mielieji, suklydote. Jūs mane dar labiau atgrasote pirkti tokią produkciją, kadangi aš manau, kad jūs apie mane galvote kaip apie kvailį. Rasiu tokių produktų gamintojų, kurie tos pačios reklamos du kartus nebruka. Juos ir pirksiu :)

Komentarai

O nepagalvojai, kad dauguma žmonių nežiūri viso reklaminio bloko? Junginėja kanalus, eina kavos, buterbrodų. Norint tokius pagauti ir daro po kelis išėjimus per bloką. Aš nors ir žiūriu visą reklaminį bloką manęs reklamos kartojimas neerzina taip, kaip erzina pačių reklamų bukumas.

Pagalvojau :) Tiesiog mano toks pastebėjimas ir viskas :)

Reklamos tikslas įkišti prekės vardą ir visai nesvarbu kokiu būdui ir kaip tai atrodys. Jeigu Tu šitaip susimąstei reiškiasi jiems pavyko. Tu šitai įsiminei labiau nei kitas reklamas, nes dar net ir bloge parašei apie tai.
Va taip ir susidaro reklamos aukos. Ak kokia tobula ta reklama. Už tai ir kainuoja kaip geras meno kūrinys.

Atkreipiau dėmesį. Bet tikrai nepirksiu :)
Ir įsiminiau ne vieną reklamą - ten jų keletas buvo.

Gal paprasčiausiai yra kaip ir reklama interneto svetainėje, kai sumokama tam tikra suma už kurią parodoma kažkiek kartų. Tad kadangi alkoholio reklamą galima rodyti nuo 23 h tai gal paprasčiausiai turi kazkiek kartų parodyti :)

:D Tai ir suka nuolat :D

Komentuoti