Jūs esate

Sužinok (nemokamai!) ką groja radijo stotis

Šį įrašą paskatino parašyti vienos lietuviškos radijo stoties reklama, kuri siūlo už vieną litą pasakyti, kokia daina šiuo metu groja eteryje.

Gerai tai, kad yra nemokama alternatyva: Shazam programa. Savo mobiliajame telefone įsidiekite Shazam programą ir jinai puikiai ir visiškai nemokamai atpažins šiuo metu grojamą dainą (pasakys dainos autorių, albumą, dainos pavadinimą). Puikiai veikia su angliškomis dainomis. Kiek pastebėjau, lietuviškų nelabai nori atpažinti (matyt, dar neįtrauktos dainos į duomenų bazę).

Trūkumas: reikia turėti internetą telefone, kas kainuoja pinigus. Bet tikrai ne 1 litą už dainą :D

Ši programa tikrai veikia ant mobiliųjų telefonų su Symbian OS, Android OS. Programos kūrėjai rašo, kad taip pat ir ant Apple iPhone, iPod Touch, iPad, Windows Phone 7 ir BlackBerry (tiesa, šis turbūt retesnis Lietuvoje).

Ar padėjau susidaryti savo geriausių dainų sąrašą? ;]

Komentarai

tai kad shazam leidžia tik kelis kūrinisu per mėnesį atpažinti. Bent jau iki šiol taip buvo jeigu nepakeitė. O štai soundhound neriboja - kiek tik reikia tiek ir atpažins :)

Tai nemokamai iki metų galo tik ;-)

Hm... Na, matyt aš neišbaigiau savo dainų mėnesinio limito, nes kiek bandau, man vis parodo dainos pavadinimą. :] Bet ta SoundHound mokama - bent jau per Nokia Ovi Store prašo 5-ių eurų už ją :)

Tomai, o iš kur žinai, kad iki metų galo? :)

Komentuoti