Jūs esate

2009 m. 47-os savaitės juokingiausia arba įdomiausia citata

Esu įsitikinęs, kad elgiausi teisingai, bet galbūt klydau. Seimo narys Remigijus Ačas - pasiteisinimas skandale, kad nuomojosi patalpas iš savo žmonos sesers vyro (t.y. svainio).
Ir mano komentarai:
  1. Aš tai "esu įsitikinęs", jog mokesčių mokėtojų lėšų švaistymas (jei ką domina suma - 30 000 LTL) pavadinimas "klaida" yra per švelnus.
  2. Ką jau ten "teisingai"?.. Tai aišku, kad teisingai.  Gi biuro reikia. Na, ir kas, kad po 3 000 LTL/mėn. - juk pinigai tai iš mokesčių mokėtojų kišenės. Tai kam taupyti?
  3. Ir kamgi tas "galbūt"? Tikrai ne "galbūt", bet "tikrai". Ir čia jau ne klaida. Čia įstatymo pažeidimas:
  4. 5. Artimi asmenys – valstybinėje tarnyboje dirbančio asmens tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), broliai (įbroliai), seserys (įseserės), seneliai, vaikaičiai, sutuoktinis, sugyventinis, partneris, kai partnerystė įregistruota įstatymų nustatyta tvarka, taip pat sutuoktinio, sugyventinio, partnerio, kai partnerystė įregistruota įstatymų nustatyta tvarka, vaikai, vaikų, brolių, seserų, vaikaičių sutuoktiniai, sugyventiniai, partneriai, kai partnerystė įregistruota įstatymų nustatyta tvarka. LR Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymas
  5. Atomazga. Kilus skandalui, svainis tas patalpas pardavė dar kažkam ir iš šio asmens Seimo narys nuomojasi patalpas. Kokia kaina? 1000 LTL/mėn. Žiūrėkit kaip smagu: tik kyla skandalas ir lėšų švaistymas sumažėja. Juk gerai, tiesa? ;)

Komentuoti