Jūs esate

Naftos kainų kritimas

Kiekvieną dieną Bloomberg tinklalapiuose seku naftos kainas. Paskutinė naujiena - jos pradėjo kristi. Smagu. Rodos, net Alfa.LT parašė, kad naftos kaina krinta 4-ą dieną iš eilės. Nežinau, nežinau... Kažkaip dirbtinai man atrodo visas šis kritimas. Tuoj užkils - nesinori prikarksėti. Tiesiog laikinas nukritimas. Grįš atgal į viršų - ramiai. :) Liepos 17-ą dieną , 18:11 Lietuvos laiku Bloomberg rodė, kad už naftos barelį prašo  135,30  JAV dolerio. Liepos 18-ą dieną, 09:02 Lietuvos laiku  nafta (pagal Bloomberg) kainavo 130,20 JAV dolerio.

Komentarai

Bet matai, krinta, kas iš to? Mums bendzinas neatpigs. Kodėl? Todėl, kad pardavėjai pasiliks didesnį pelną sau. Nes kainų jei neklystu niekas per daug nekontroliuoja. Esmė tame, kad naftos kainos nekiltų tada ir pardavėjai negalės kelti - nebūs kuo pagrįsti kainos kėlimo. :)

Matyt tas, kad mažiau perka naftos truputį ją atpigino, bet kad daug atpigs tai tikrai ne. Mano manymu tai kaina laikysis tokia. Kažkiek kris kažkiek kelsis, bet tokia liks, nes kitaip tai nieks jos nepirks... Arba pereis ant vandeniliu varomų mašinų :)

Jei kainos staigiai kris - turės mažinti degalų kainas. Nors, aišku, visi naudosis aukštomis kainomis - gali daugiau pinigų iš pirkėjų nuplėšti :)

Komentuoti