Jūs esate

reklama

Nekoks iš manęs klientas 2...

Toliau tęsiu temą apie tai, kad iš manęs yra prastas klientas. Veiksmas vyksta antradienį, apie 17:15. Skambutis:
 
- Labas vakaras. Jum skambina iš <firmos pavadinimas>. Ar galime Jus sutrukdyti?
- Kokios firmos? (Troleibusu važiavau, gerai neišgirdau).
- <Firmos pavadinimas>
- O iš kur mano numerį gavote?
- Mums kompiuteris sugeneravo, mes nežinome kam skambiname.
- Na va... Tai prašau daugiau netrukdyti :)
 

Ir vėl apie neefektyvią reklamą

Truputėlį seniau kliedėjau apie neefektyvią reklamą viešajame transporte. Tačiau tai, ką pamačiau šiandien nustebino net dar labiau. Važiuoju šiandien ryte į darbą ir pamačiau, jog Kauno viešajame transporte labai rūpestingai reklamuojama nauja įlipimo į viešąjį transportą tvarka - pro priekines duris.

"Kaip reklamuoti prekes" arba "Reklama visiškiems durneliams"

Vakar vakare atsitiktinai žiūrėjau televizorių po 23h :) Šiaip taip ilgai prie televizoriaus nebūnu, bet vakar rodė gerą animaciją per televizorių, tad pasedėjau ilgiau :) Lietuvoje priimtas įstatymas, kad alkoholį galima reklamuoti tik po 23h per televizorių. Tad jis ir yra reklamuojamas vakare.

Nekenčiu reklamos

Rodos, taip vadinosi Rolando Kazlo per BTV rodyta laida. Gal ne visai tinkamas pavadinimas šiai žinutei, bet vistiek į tą pusę. O noriu parašyti apie reklamą ir tai, kad kuo mažiau žmonių apgaudinėtų. Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymas  gana aiškiai pasako kada galima/negalima reklamuotis. Citata iš Trečiojo skirsnio 13 straipsnio (aiški ir lakonikška): 13 straipsnis.

Keli patarimai reklamų kūrėjams

Nutariau parašyti du patarimus žmonėms, kuriantiems reklamas, nes akivaizdu, kad kai kurie neturi žalio supratimo apie lietuviškas realijas. Aš suprantu, kad tos reklamos yra masinės verstinės gamybos produktas, na bet vistiek reikėtų pasinagrinėti lietuvių kalbą ir kultūrą prieš transliuojant netinkamas reklamas. 1) Lietuvoje vartojamas kablelis, norint atskirti sveikąją dalį nuo trupmeninės. O NE taškas. T.y. teisinga būtų 1,25 lito, bet NE 1.25 lito. Šitą reikėtų įsisąmoninti ir suprasti.
Subscribe to reklama